Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

NSK meerkamp & Tartletos loopgala Baanwedstrijd

15-juni-2018 17:30

Het NSK meerkamp + Tartlétos loopgala is op 15 juni
Inschrijven: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/19570/

The Dutch Student Championship and the Tartlétos running gala takes place on 15 June. To subscribe: https://www.atletiek.nu/wedstrijd/main/19570/

Results

100 m
11,73 seconden (2) Roy van Zijl 637 punten
14,01 seconden (4) Annabel Boonman 506 punten
12,31 seconden (12) Casper Kroon 518 punten
12,87 seconden (16) Thijs van Aalten 414 punten
12,61 seconden (18) Thijs Roskamp 461 punten
12,66 seconden (19) Lars van der Toorn 452 punten
13,12 seconden (19) Twan Wildeboer 370 punten
13,24 seconden (20) Vincent Bosboom 350 punten
12,78 seconden (21) Gijs Wensink 430 punten
12,95 seconden (22) Corné Dijkstra 400 punten
12,98 seconden (23) Marnick Los 395 punten
13,87 seconden (23) Fabian Pelgröm 248 punten
200 m
25,73 seconden (12) Lars van der Toorn 497 punten
1.500 m
4:13,84 seconden (13) Steef Severijn 705 punten
Discuswerpen
36,24 meter (3) Marnick Los 610 punten
25,47 meter (3) Merel Lasschuijt 448 punten
Speerwerpen
21,79 meter (3) Merel Lasschuijt 439 punten
35,55 meter (4) Marnick Los 422 punten
Verspringen
4,71 meter (1) Annabel Boonman 606 punten
5,66 meter (2) Thijs Roskamp 528 punten
4,31 meter (3) Merel Lasschuijt 505 punten
5,24 meter (5) Gijs Wensink 429 punten
5,99 meter (6) Roy van Zijl 603 punten
5,24 meter (12) Twan Wildeboer 429 punten
5,17 meter (14) Vincent Bosboom 413 punten
5,09 meter (15) Thijs van Aalten 393 punten
4,74 meter (19) Casper Kroon 307 punten
4,69 meter (20) Fabian Pelgröm 294 punten
Kogelstoten
8,80 meter (2) Annabel Boonman 505 punten
11,12 meter (3) Roy van Zijl 540 punten
8,27 meter (12) Thijs van Aalten 328 punten
7,03 meter (17) Twan Wildeboer 224 punten
6,81 meter (18) Fabian Pelgröm 205 punten
6,64 meter (19) Vincent Bosboom 189 punten
6,50 meter (21) Casper Kroon 177 punten
800 m
2:06,73 seconden (6) Casper Kroon 638 punten
2:09,35 seconden (7) Twan Wildeboer 598 punten
2:59,60 seconden (7) Annabel Boonman 400 punten
2:20,92 seconden (13) Vincent Bosboom 440 punten
2:33,75 seconden (14) Shanice Harmon 632 punten
2:28,36 seconden (18) Roy van Zijl 352 punten
Programma
19:00 100 m
19:00 200 m
19:00 1.500 m
19:00 Discuswerpen
19:00 Speerwerpen
19:00 Verspringen
19:00 Kogelstoten
19:00 800 m
Inschrijflijst
Je moet inloggen om inschrijvingen te zien of aan te vullen.