Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

2e competitiewedstrijd Baanwedstrijd

22-mei-2021 10:00 Aan Agenda toevoegen

FBK stadion, Hengelo

JKG

De tweede virtuele competitiewedstrijd zal plaatsvinden op 22 mei 2021 in het FBK-stadion in Hengelo.

Mocht je vrijwilliger willen zijn of nog tijd over hebben tijdens de wedstrijd, laat het ons (Gijs, Koen, Merel W en Basile) dan even weten.

Results

400 m Horden
1:05.5 seconden (1) Merel Wevers 795 punten
1:07,3 seconden (1) Willem Bosch 525 punten
1:11,7 seconden (2) Fabian Pelgröm 437 punten
Polsstokhoogspringen
2.80 meter (1) Twan Wildeboer 467 punten
2.10 meter (2) Gijs Wensink 234 punten
1.90 meter (3) Fabian Pelgröm 161 punten
1.60 meter (4) Nart Pistorius 43 punten
3.000 m
10:25,4 seconden (1) Renee Sybesma 738 punten
100 m
14.1 seconden (1) Annabel Boonman 492 punten
14.2 seconden (2) Maartje Oude Voshaar 477 punten
15.2 seconden (3) Dunya van Zanten 335 punten
15.3 seconden (4) Isabelle Schippers 322 punten
12.0 seconden (1) Roy van Zijl 581 punten
13.0 seconden (2) Tim Woertman 391 punten
13.2 seconden (3) Daan Gestel 357 punten
13.2 seconden (3) Gabriel Quimis Rivera 357 punten
15.3 seconden (4) Julia van Knippenberg 322 punten
13.3 seconden (5) Willem Bosch 340 punten
13.7 seconden (6) Fabian Pelgröm 275 punten
Kogelstoten
9.87 meter (1) Merel Wevers 581 punten
8.88 meter (2) Annabel Boonman 511 punten
8.13 meter (3) Michelle van Dorth 456 punten
7.88 meter (4) Isabelle Schippers 437 punten
7.49 meter (5) Maartje Oude Voshaar 407 punten
11.15 meter (1) Thijs Roskamp 542 punten
10.90 meter (2) Roy van Zijl 525 punten
7.89 meter (3) Daan Gestel 297 punten
7.74 meter (4) Fabian Pelgröm 284 punten
7.50 meter (5) Willem Bosch 264 punten
800 m
2:11,1 seconden (1) Lars van der Valk 572 punten
2:11,5 seconden (2) Thijs van Aalten 566 punten
2:11,5 seconden (2) Nart Pistorius 566 punten
2:21.7 seconden (4) Ron van Bree 430 punten
1.500 m
4:53.0 seconden (1) Jitse van Esch 447 punten
Verspringen
4.99 meter (1) Michelle van Dorth 674 punten
4.48 meter (2) Annabel Boonman 548 punten
4.16 meter (4) Maartje Oude Voshaar 465 punten
3.86 meter (5) Isabelle Schippers 385 punten
6,15 meter (1) Roy van Zijl 638 punten
5.25 meter (2) Tim Woertman 432 punten
4.17 meter (3) Julia van Knippenberg 468 punten
4.61 meter (3) Daan Gestel 274 punten
4.60 meter (4) Fabian Pelgröm 271 punten
200 m
30.4 seconden (1) Maartje Oude Voshaar 458 punten
30.9 seconden (2) Dunya van Zanten 428 punten
26.4 seconden (1) Ron van Bree 445 punten
27.4 seconden (2) Daan Gestel 373 punten
27.4 seconden (2) Gabriel Quimis Rivera 373 punten
3.000 m Steeple Chase
11:27,2 seconden (1) Nart Pistorius 517 punten
11:44,1 seconden (2) Twan Wildeboer 480 punten
12:08,1 seconden (3) Lars van der Valk 431 punten
14:15,2 seconden (4) Fabian Pelgröm 217 punten
14:32,3 seconden (5) Ron van Bree 193 punten
Hoogspringen
1.50 meter (1) Michelle van Dorth 726 punten
1.65 meter (1) Gijs Wensink 540 punten
1.55 meter (2) Tim Woertman 444 punten
400 m
1:06.9 seconden (1) Annabel Boonman 585 punten
2 seconden (1) Willem Bosch 54,55 punten
59.7 seconden (1) Roy van Zijl 441 punten
Speerwerpen
29.82 meter (1) Michelle van Dorth 596 punten
20.04 meter (3) Maartje Oude Voshaar 401 punten
26.61 meter (1) Daan Gestel 269 punten
24.05 meter (2) Julia van Knippenberg 486 punten
20.87 meter (2) Tim Woertman 157 punten
Programma
11:00 400 m Horden
11:10 Polsstokhoogspringen
11:30 3.000 m
12:00 100 m
12:30 Kogelstoten
12:40 800 m
13:15 1.500 m
13:15 Verspringen
14:00 200 m
14:30 3.000 m Steeple Chase
14:30 Hoogspringen
15:30 400 m
15:30 Speerwerpen
Inschrijflijst
Je moet inloggen om inschrijvingen te zien of aan te vullen.