Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

3e competitiewedstrijd Baanwedstrijd

04-juli-2021 10:00 Aan Agenda toevoegen

Results

100 m Horden
16.09 seconden (2) Marjolein Bolten 637 punten
18.31 seconden (4) Maartje Oude Voshaar 451 punten
110 m Horden
17.72 seconden (4) Gijs Wensink 603 punten
21.22 seconden (14) Fabian Pelgröm 381 punten
DNF seconden Jitse Van Esch 0 punten
100 m
13.69 seconden (4) Annabel Boonman 557 punten
13.93 seconden (5) Maartje Oude Voshaar 519 punten
11.80 seconden (5) Gijs Wensink 622 punten
12.53 seconden (18) Lars van der Valk 476 punten
12.66 seconden (19) Tim Woertman 452 punten
12.91 seconden (22) Gabriel Quimis Rivera 407 punten
200 m
26.59 seconden (1) Merel Wevers 715 punten
31.85 seconden (9) Dunya van Zanten 376 punten
24.08 seconden (5) Gijs Wensink 637 punten
24.26 seconden (6) Roy van Zijl 621 punten
26.81 seconden (17) Daan Gestel 415 punten
27.06 seconden (18) Gabriel Quimis Rivera 397 punten
400 m
58.70 seconden (1) Merel Wevers 818 punten
1:05.18 seconden (2) Maartje Oude Voshaar 629 punten
54.44 seconden (9) Lars van der Valk 623 punten
55.90 seconden (14) Casper Kroon 569 punten
56.91 seconden (16) Thijs Baalbergen 533 punten
57.09 seconden (17) Willem Bosch 527 punten
800 m
2:01.76 seconden (4) Nart Pistorius 718 punten
2:06.04 seconden (10) Thijs van Aalten 648 punten
2:13.10 seconden (14) Thijs Baalbergen 544 punten
2:26.11 seconden (17) Daan Gestel 377 punten
5.000 m
16:53.21 seconden (6) Chiel Franssen 618 punten
17:16.71 seconden (8) Twan Wildeboer 578 punten
18:09.24 seconden (12) Vincent Bosboom 495 punten
4x400 m
4:21.26 seconden (1) DAV Kronos Vrouwen 625 punten
3:40.80 seconden (3) DAV Kronos Mannen Team 1 939 punten
4:04,46 seconden (10) DAV Kronos Mannen Team 2 743 punten
Kogelstoten
11.78 meter (1) Marjolein Bolten 705 punten
6.86 meter (11) Merel Lasschuijt 356 punten
11.66 meter (3) Thijs Roskamp 577 punten
11.38 meter (5) Roy van Zijl 558 punten
8.17 meter (20) Fabian Pelgröm 320 punten
7.93 meter (21) Stan Heijnen 300 punten
Kogelslingeren
19.54 meter (10) Isabelle Schippers 395 punten
18.22 meter (11) Merel Lasschuijt 367 punten
37.17 meter (3) Thijs Roskamp 611 punten
15.84 meter (16) Fabian Pelgröm 193 punten
15.71 meter (17) Koen Kroep 190 punten
13.20 meter (18) Nart Pistorius 125 punten
Hoogspringen
1.60 meter (1) Marjolein Bolten 832 punten
1.75 meter (5) Jitse van Esch 634 punten
1.70 meter (9) Koen Kroep 587 punten
Verspringen
5.01 meter (1) Michelle van Dorth 679 punten
3.79 meter (11) Isabelle Schippers 365 punten
6.67 meter (1) Roy van Zijl 751 punten
5.40 meter (11) Tim Woertman 467 punten
4.59 meter (21) Daan Gestel 269 punten
DNS meter Thijs van Aalten 0 punten
1.500 m
5:54.31 seconden (4) Annabel Boonman 391 punten
DNF seconden Isabelle Schippers 0 punten
Programma
11:00 100 m Horden
11:30 110 m Horden
12:00 100 m
13:00 200 m
13:00 400 m
13:00 800 m
13:00 5.000 m
16:00 4x400 m
12:00 Kogelstoten
19:35 Kogelslingeren
12:00 Hoogspringen
12:30 Verspringen
13:00 1.500 m