Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

NSK Baan Baanwedstrijd

31-juli-2021 10:00 Aan Agenda toevoegen

AV Phoenix, Utrecht

Results

Discuswerpen
24.60 meter (13) Merel Lasschuijt 428 punten
21.38 meter (16) Isabelle Schippers 352 punten
34.56 meter (8) Thijs Roskamp 575 punten
32.00 meter (12) Marnick Los 519 punten
Verspringen
5.19 meter (6) Michelle van Dorth 722 punten
6.80 meter (2) Roy van Zijl 778 punten
4.94 meter (18) Koen Kroep 357 punten
Hoogspringen
1.58 meter (2) Marjolein Bolten 811 punten
1.50 meter (4) Merel Wevers 726 punten
1.50 meter (5) Michelle van Dorth 726 punten
1.60 meter (11) Gijs Wensink 492 punten
1.55 meter (13) Koen Kroep 444 punten
400 m
55.08 seconden (28) Casper Kroon 599 punten
56.15 seconden (29) Lars van der Valk 560 punten
100 m
13.73 seconden (21) Marjolein Bolten 551 punten
12.85 seconden (33) Stan Heijnen 418 punten
12.88 seconden (34) Gabriel Quimis Rivera 412 punten
Kogelstoten
7.96 meter (15) Isabelle Schippers 443 punten
11.63 meter (8) Roy van Zijl 575 punten
3.000 m Steeple Chase
10:47,43 seconden (7) Twan Wildeboer 610 punten
1.500 m
4:31.98 seconden (21) Vincent Bosboom 576 punten
4x100 m
51.00 seconden (1) D.A.V. Kronos Vrouwen 720 punten
49.49 seconden (4) Kronos Fristi Team 794 punten
Kogelslingeren
17.85 meter (15) Merel Lasschuijt 359 punten
33.63 meter (5) Thijs Roskamp 552 punten
Hinkstapspringen
10.74 meter (3) Marjolein Bolten 728 punten
8.31 meter (14) Isabelle Schippers 432 punten
14.11 meter (1) Roy van Zijl 791 punten
11.41 meter (7) Marnick Los 502 punten
11.29 meter (8) Gijs Wensink 488 punten
10.03 meter (10) Koen Kroep 341 punten
200 m
27.90 seconden (22) Annabel Boonman 619 punten
28.61 seconden (23) Michelle van Dorth 570 punten
25.88 seconden (29) Stan Heijnen 485 punten
Speerwerpen
36.50 meter (4) Merel Wevers 710 punten
29.52 meter (11) Michelle van Dorth 590 punten
40.20 meter (8) Roy van Zijl 494 punten
39.32 meter (9) Marnick Los 481 punten
110 m Horden
17.22 seconden (4) Gijs Wensink 643 punten
100 m Horden
15.62 seconden (9) Merel Wevers 684 punten
16.60 seconden (10) Michelle van Dorth 590 punten
17.22 seconden (12) Marjolein Bolten 537 punten
18.62 seconden (17) Annabel Boonman 429 punten
800 m
2:10.17 seconden (26) Nart Pistorius 586 punten
2:11.17 seconden (27) Casper Kroon 571 punten
2:12.05 seconden (28) Vincent Bosboom 558 punten
2:30.60 seconden (35) Basile Wieser 327 punten
5.000 m
17:04.41 seconden (16) Twan Wildeboer 599 punten
4x400 m 4 meter
3:52.22 seconden (2) Kronos Kanjers 839 punten
4:17,65 seconden (3) Team 3e Helft 649 punten
Programma
11:30 Discuswerpen
11:35 Verspringen
12:45 Hoogspringen
13:10 400 m
14:20 100 m
14:45 Kogelstoten
15:10 3.000 m Steeple Chase
16:35 1.500 m
17:20 4x100 m
11:00 Kogelslingeren
11:05 Hinkstapspringen
13:50 200 m
13:55 Speerwerpen
14:50 110 m Horden
15:10 100 m Horden
15:35 800 m
16:40 5.000 m
17:35 4x400 m 4 meter
Inschrijflijst
Je moet inloggen om inschrijvingen te zien of aan te vullen.