Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Avondwedstrijd LAAC en MPM Baanwedstrijd

01-juli-2021 11:42 Aan Agenda toevoegen

FBK stadion

Results

100 m
13.53 seconden (3) Annabel Boonman 584 punten
11.67 seconden (2) Gijs Wensink 650 punten
400 m
59.68 seconden (1) Merel Wevers 787 punten
1:05.48 seconden Annabel Boonman 621 punten
56.01 seconden (4) Thijs van Aalten 565 punten
5.000 m
16:31.96 seconden (13) Thies Eeltink 656 punten
16:33.17 seconden (14) Chiel Franssen 654 punten
16:58.87 seconden (18) Ivo Varenhorst 608 punten
17:07.05 seconden (20) Twan Wildeboer 594 punten
2.000 m Steeple Chase
6:55,51 seconden (2) Nart Pistorius 0
7:24.61 seconden (4) Twan Wildeboer 0
8:21.14 seconden (6) Koen Kroep 0
Discuswerpen
25.37 meter (1) Merel Lasschuijt 445 punten
24.46 meter (2) Isabelle Schippers 425 punten
36.91 meter (2) Marnick Los 624 punten
34.25 meter (5) Thijs Roskamp 568 punten
Kogelstoten
11.27 meter (1) Marjolein Bolten 673 punten
11.74 meter (1) Thijs Roskamp 582 punten
11.28 meter (2) Roy van Zijl 551 punten
Hoogspringen
1.55 meter (1) Marjolein Bolten 779 punten
1.50 meter (2) Michelle van Dorth 726 punten
1.70 meter (1) Jitse van Esch 587 punten
1.70 meter (1) Gijs Wensink 587 punten
1.70 meter (1) Koen Kroep 587 punten
Hinkstapspringen
11.21 meter (1) Gijs Wensink 479 punten
Polsstokhoogspringen
2.70 meter (5) Twan Wildeboer 436 punten
Verspringen
5.09 meter (2) Michelle van Dorth 698 punten
4.88 meter (3) Annabel Boonman 648 punten
4.12 meter (6) Isabelle Schippers 455 punten
6.54 meter (1) Roy van Zijl 723 punten
400 m Horden
1:06.76 seconden (1) Marjolein Bolten 763 punten
1.000 m
2:54.71 seconden (8) Vincent Bosboom 532 punten
Programma
18:00 100 m
18:30 400 m
19:00 5.000 m
19:00 2.000 m Steeple Chase
19:30 Discuswerpen
19:45 Kogelstoten
20:00 Hoogspringen
20:00 Hinkstapspringen
20:30 Polsstokhoogspringen
20:30 Verspringen
20:00 400 m Horden
19:30 1.000 m
Inschrijflijst
Je moet inloggen om inschrijvingen te zien of aan te vullen.