Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Uitslagen jun 2017

 
Kogelstoten
12,94 meter (3) Roy van Zijl 661 punten
Discuswerpen
35,36 meter (6) Roy van Zijl 591 punten
Speerwerpen
38,01 meter (8) Roy van Zijl 461 punten
100 m Horden
19,04 seconden (5) Annabel Boonman 400 punten
100 m
12,62 seconden (11) Bas Coenen 460 punten
14,97 seconden (18) Lianne Straetemans 366 punten
Hinkstapspringen
13,31 meter (1) Roy van Zijl 708 punten
11,42 meter (3) Ruud van Laar 503 punten
9,12 meter (4) Annabel Boonman 535 punten
10,18 meter (4) Fabian Pelgrom 359 punten
8,42 meter (5) Lianne Straetemans 446 punten
1.500 m
4:12,05 seconden (1) Harmen Hoek 719 punten
4:21,50 seconden (5) Jelle Neeft 648 punten
4:34,90 seconden (9) Casper Kroon 557 punten
4:35,50 seconden (10) Twan Wildeboer 553 punten
5:09,74 seconden (11) Daniel van den Beukel 357 punten
400 m
1:05,53 seconden (11) Yacintha Aakster 620 punten
Kogelstoten
9,37 meter (9) Bas Coenen 413 punten
3.000 m
12:18,99 seconden (7) Fenna van der Grient 444 punten
13:09,57 seconden (11) Maike de Jongh 340 punten
13:29,04 seconden (12) Maaike de Vries 304 punten
13:30,88 seconden (13) Jasmijn van Slingerland 300 punten
Verspringen
4,96 meter (6) Teun Kok 362 punten
5.000 m
16:42,03 seconden (3) Martijn Oonk 638 punten
17:10,48 seconden (5) Antoine van Hirtum 588 punten
17:59,29 seconden (6) Jonas Amtsfeld 510 punten
Olympische estafette
3:33,61 seconden (1) Harmen Hoek 662 punten
3:33,61 seconden (1) Roy van Zijl 662 punten
4:05,59 seconden (3) Ruud van Laar 390 punten
4:05,59 seconden (3) Jonas Amtsfeld 390 punten
4:05,59 seconden (3) Vincent Bosboom 390 punten
4:05,59 seconden (3) Casper Kroon 390 punten
3:58,75 seconden (5) Martijn Oonk 442 punten
3:58,75 seconden (5) Twan Wildeboer 442 punten
3:58,75 seconden (5) Bas Coenen 442 punten
3:58,75 seconden (5) Wybren Oppedijk 442 punten
4:00,67 seconden (6) Fabian Pelgrom 427 punten
4:46,35 seconden (6) Annabel Boonman 475 punten
4:46,35 seconden (6) Fenna van der Grient 475 punten
4:46,35 seconden (6) Yacintha Aakster 475 punten
4:46,35 seconden (6) Merel Lasschuijt 475 punten
100 m
12,08 seconden Roy van Zijl 564 punten
14,35 seconden Annabel Boonman 454 punten
15,82 seconden Fenna van der Grient 256 punten
13,18 seconden Teun Kok 360 punten
13,44 seconden Vincent Bosboom 317 punten
13,87 seconden Fabian Pelgrom 248 punten
Verspringen
5,97 meter Roy van Zijl 598 punten
4,61 meter Annabel Boonman 581 punten
3,29 meter Fenna van der Grient 222 punten
4,63 meter Teun Kok 279 punten
4,28 meter Vincent Bosboom 188 punten
4,76 meter Fabian Pelgrom 312 punten
Discuswerpen
32,65 meter Roy van Zijl 533 punten
27,01 meter Annabel Boonman 481 punten
16,02 meter Fenna van der Grient 213 punten
18,02 meter Teun Kok 166 punten
17,03 meter Vincent Bosboom 137 punten
16,68 meter Fabian Pelgrom 126 punten
800 m
1:55.22 seconden (1) Harmen Hoek 833 punten
2:58,87 seconden Annabel Boonman 406 punten
2:43,86 seconden Fenna van der Grient 533 punten
2:18,22 seconden Roy van Zijl 474 punten
2:19,24 seconden Vincent Bosboom 461 punten
2:34,54 seconden Fabian Pelgrom 285 punten
2:28,69 seconden Teun Kok 348 punten
Meerkamp
1922 punten (1) Annabel Boonman 0 punten
2169 punten (3) Roy van Zijl 2,17 punten
1224 punten (5) Fenna van der Grient 0 punten
1153 punten (7) Teun Kok 1,15 punten
1103 punten (8) Vincent Bosboom 1,1 punten
971 punten (9) Fabian Pelgrom 971 punten