Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Uitslagen mei 2022

 
100 m
12,00 seconden (8) Tim van der Kooi 581 punten
13,17 seconden (21) Gabriel Quimis Rivera 362 punten
13,30 seconden (22) Daan Gestel 340 punten
200 m
24,50 seconden (8) Tim van der Kooi 600 punten
27,65 seconden (21) Gabriel Quimis Rivera 355 punten
29,23 seconden (23) Daan Gestel 252 punten
400 m
56,99 seconden (10) Stan Heijnen 531 punten
1:00,90 seconden (15) Lars van der Valk 404 punten
800 m
2:06,58 seconden (3) Nart Pistorius 640 punten
2:13,99 seconden (14) Vincent Bosboom 531 punten
5.000 m
17:41,83 seconden (10) Twan Wildeboer 537 punten
19:42,39 seconden (14) Jelmer Hofstra 366 punten
110 m Horden
17,81 seconden (4) Roy van Zijl 597 punten
22,50 seconden (13) Fabian Pelgröm 316 punten
Discuswerpen
35,43 meter (3) Marnick Los 593 punten
34,49 meter (4) Thijs Roskamp 573 punten
20,33 meter (20) Ivo Stapel 232 punten
18,15 meter (21) Rick Frazer 170 punten
Kogelstoten
12,69 meter (1) Kaloyan Zhekov 645 punten
8,06 meter (16) Ivo Stapel 311 punten
7,95 meter (17) Fabian Pelgröm 302 punten
Hinkstapspringen
14,51 meter (1) Roy van Zijl 831 punten
10,43 meter (12) Marnick Los 389 punten
9,84 meter (17) Fabian Pelgröm 318 punten
Hoogspringen
1,65 meter (7) Koen Kroep 540 punten
1,60 meter (12) Stan Heijnen 492 punten
Zweedse estafette
2:15,98 seconden (7) Mannen team 1 1,06 punten
2:26,71 seconden (10) Mannen team 2 920 punten
100 m
13,53 seconden (2) Michelle van Dorth 584 punten
14,93 seconden (10) Annabel Boonman 371 punten
17,01 seconden (13) Samantha Orozco Carvallo 120 punten
200 m
26,42 seconden (1) Merel Wevers 729 punten
31,75 seconden (7) Maartje Oude Voshaar 381 punten
400 m
59,57 seconden (1) Merel Wevers 790 punten
1:21,91 seconden (8) Dunya van Zanten 279 punten
800 m
2:32,87 seconden (1) Gerber Loman 641 punten
3:13,87 seconden (7) Dunya van Zanten 299 punten
3.000 m
11:22,72 seconden (2) Gerber Loman 577 punten
12:55,65 seconden (7) Anne Braat 367 punten
15:07,16 seconden (9) Dunya van Zanten 143 punten
100 m Horden
15,34 seconden (1) Michelle van Dorth 712 punten
15,46 seconden (2) Marjolein Bolten 700 punten
Discuswerpen
26,33 meter (8) Merel Lasschuijt 467 punten
25,97 meter (9) Renske de Vries 459 punten
21,05 meter (11) Isabelle Schippers 344 punten
Kogelstoten
11,45 meter (3) Marjolein Bolten 685 punten
8,61 meter (6) Annabel Boonman 491 punten
7,81 meter (9) Isabelle Schippers 431 punten
Hoogspringen
1,60 meter (1) Michelle van Dorth 832 punten
1,55 meter (2) Myrthe Kruit 444 punten
Verspringen
5,10 meter (1) Marjolein Bolten 701 punten
3,84 meter (10) Maartje Oude Voshaar 379 punten
Zweedse estafette
2:39,09 seconden (2) Vrouwen team 1 781 punten
4x100 m 0 meter
1:40,89 seconden Huize AAA3 0 punten
1:38,66 seconden VA COQ 0 punten
1:28,89 seconden VA COQ (I)X 0 punten
1:45,96 seconden Huisjenooitgenoeg plus teken 0 punten
1:39,76 seconden Gelaarsde schaap 0 punten
2:08,30 seconden Bikini 2990 0 punten
1:31,58 seconden Cheapsk8s 0 punten
60 m Horden
9,6 seconden Fabian Pelgröm 555 punten
10,0 seconden Willem Bosch 461 punten
12,00 seconden Tom Leferink 378 punten
12,1 seconden Wesley Robertshaw 366 punten
12,4 seconden Yoran Nijenhuis 329 punten
12,7 seconden Joey Klein Koerkamp 293 punten
15,1 seconden Bridget van Tooren 62 punten
100 m
13,8 seconden Willem Bosch 259 punten
14,3 seconden Wesley Robertshaw 462 punten
15,0 seconden Tom Leferink 362 punten
16,8 seconden Bridget van Tooren 143 punten
800 m
2:27,8 seconden Willem Bosch 358 punten
2:49,8 seconden Wesley Robertshaw 480 punten
2:56,1 seconden Tom Leferink 428 punten
5:30,4 seconden Bridget van Tooren 0 punten
Hoogspringen
1,40 meter Willem Bosch 293 punten
1,70 meter Tom Leferink 934 punten
1,60 meter Wesley Robertshaw 832 punten
1,20 meter Bridget van Tooren 385 punten
Discuswerpen
27,22 meter Willem Bosch 409 punten
20,60 meter Tom Leferink 333 punten
17,18 meter Wesley Robertshaw 245 punten
15,18 meter Bridget van Tooren 189 punten
100 m
11,83 seconden (5) Tim van der Kooi 616 punten
12,94 seconden (18) Wouter Weijnen 402 punten
13,26 seconden (24) Gabriel Quimis Rivera 347 punten
13,85 seconden (25) Koen Kroep 252 punten
200 m
23,98 seconden (8) Tim van der Kooi 646 punten
27,03 seconden (18) Gabriel Quimis Rivera 399 punten
27,22 seconden (19) Daan Gestel 385 punten
400 m
54,21 seconden (9) Casper Kroon 631 punten
54,35 seconden (10) Jelmer Hofstra 626 punten
56,74 seconden (14) Lars van der Valk 539 punten
1.500 m
4:24,62 seconden (3) Thijs van Aalten 626 punten
4:25,85 seconden (5) Nart Pistorius 618 punten
4:33,91 seconden (11) Casper Kroon 564 punten
400 m Horden
1:05,31 seconden (8) Nart Pistorius 569 punten
1:07,73 seconden (9) Stan Heijnen 516 punten
Kogelstoten
11,69 meter (3) Roy van Zijl 579 punten
11,56 meter (4) Thijs Roskamp 570 punten
7,71 meter (17) Ivo Stapel 282 punten
7,46 meter (19) Daan Gestel 261 punten
Speerwerpen
41,33 meter (5) Hugo Blokland 511 punten
40,65 meter (6) Marnick Los 501 punten
39,10 meter (7) Roy van Zijl 478 punten
25,05 meter (20) Rick Frazer 240 punten
Hoogspringen
1,70 meter (8) Jelmer Hofstra 587 punten
1,60 meter (12) Koen Kroep 492 punten
Polsstokhoogspringen
2,90 meter (4) Twan Wildeboer 498 punten
2,20 meter (9) Willem Bosch 270 punten
Verspringen
6,69 meter (1) Roy van Zijl 755 punten
5,23 meter (12) Tim Woertman 427 punten
5,00 meter (14) Koen Kroep 371 punten
4x100 m
47,09 seconden (6) Mannen Team 1 919 punten
50,04 seconden (10) Mannen Team 2 766 punten
100 m
13,10 seconden (3) Michelle van Dorth 658 punten
14,15 seconden (6) Maartje Oude Voshaar 485 punten
14,38 seconden (11) Samantha Orozco Carvallo 450 punten
200 m
26,58 seconden (1) Merel Wevers 716 punten
27,52 seconden (3) Michelle van Dorth 646 punten
29,63 seconden (10) Maartje Oude Voshaar 504 punten
400 m
58,91 seconden (1) Marjolein Bolten 811 punten
1:16,87 seconden (9) Dunya van Zanten 368 punten
800 m
2:32,34 seconden (4) Isis Besselink 647 punten
2:45,10 seconden (8) Merel Lasschuijt 521 punten
3.000 m
10:53,01 seconden (1) Isis Besselink 657 punten
11:14,82 seconden (5) Gerber Loman 598 punten
12:31,86 seconden (9) Anne Braat 416 punten
400 m Horden
1:05,79 seconden (1) Merel Wevers 788 punten
Kogelstoten
11,46 meter (4) Marjolein Bolten 685 punten
8,57 meter (8) Renske de Vries 489 punten
8,27 meter (9) Isabelle Schippers 466 punten
Speerwerpen
34,59 meter (2) Merel Wevers 679 punten
23,15 meter (11) Renske de Vries 467 punten
21,55 meter (13) Anouck Jansen 434 punten
Hinkstapspringen
10,72 meter (1) Michelle van Dorth 725 punten
9,25 meter (4) Isabelle Schippers 551 punten
Hoogspringen
1,65 meter (1) Marjolein Bolten 883 punten
4x100 m
56,69 seconden (6) Vrouwen Team 1 480 punten
58,69 seconden (8) Vrouwen Team 2 406 punten
Variable afstand 0 meter
2.30 seconden (1) Thijs Roskamp 0 km/u
Variable afstand 25 centimeter
Variable afstand 25 centimeter
Variable afstand 25 centimeter
2.38 seconden (3) Dunya van Zanten 0 km/u
4.00 seconden (10) Marjolein Bolten 0 km/u
5.13 seconden (12) Anne Braat 0 km/u
5.38 seconden (13) Merel Lasschuijt 0 km/u
2.30 seconden (1) Thijs Roskamp 0,39 km/u
2.37 seconden (2) Lars van der Toorn 0,38 km/u
2.58 seconden (4) Ivo Stapel 0,35 km/u
2.82 seconden (5) Daan Gestel 0,32 km/u
2.87 seconden (6) Germen Wennemars 0,31 km/u
3.33 seconden (7) Tim van der Kooi 0,27 km/u
3.48 seconden (8) Ella Keijser 0,26 km/u
3.51 seconden (9) Jasper van den Hoogen 0,26 km/u
4.47 seconden (11) Willem Bosch 0,2 km/u
5.58 seconden (14) Daniel Pheiffer 0,16 km/u
5.72 seconden (15) Ron van Bree 0,16 km/u
6.76 seconden (16) Jeroen van den Hoogen 0,13 km/u